درباره پارس‌تابلو

درباره پارس‌تابلو

  • درباره پارس‌تابلو
  • امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری
درباره پارس تابلو
درباره پارس تابلو
درباره پارس تابلو

پارس‌تابلو، در سال 1361 با هدف طراحی و تولید انواع مختلف تابلو برق صنعتی تاسیس گردید. با گذشت چند سال از آغاز فعالیت هایش، پارس‌تابلو محصولاتی با کیفیت و ممتاز، به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی صنعت برق کشور، جایگاهی معتبر کسب کند. پارس تابلو با رعایت استانداردهای جهانی و استفاده از فناوری های نوین، ضمن توسعه بازار داخلی، در سال 1370 موفق شد به عنوان اولین صادرکننده ایرانی تابلوبرق در بازار بین‌المللی حضور پیدا کند.

اکنون پارس‌تابلو با گسترش و ارتقا کمی و کیفی محصولاتش، استفاده از تکنولوژی به‌‌روز، به‌کارگیری تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته، رعایت استانداردهای جهانی، برخورداری از آزمایشگاه‌های کنترل کیفی و با تکیه بر توان و دانش کارشناسان خبره، یکی از شرکت‌های معتبر در حوزه طراحی و ساخت تابلو برق و اجرای پروژه‌های صنعت برق شناخته می‌شود.

چشم انداز ما

تبدیل شدن به شرکت پیشرو در تولید محصولات نوآورانه و ارائه خدمات هوشمند

مأموریت ما

تولید محصولات مرغوب همراه با ارائه خدمات مطلوب

ما همواره بر این باور هستیم که اعتبار ما حاصل اعتماد شماست. موفقیت و ماندگاری ما در گرو رضایت مشتریان ما است. آنها سرمایه بزرگی برای رشد و پیشرفت ما هستند. با این هدف ما همواره متعهدیم به :

درباره پارس تابلو
دباره پارس تابلو
دباره پارس تابلو

شرکت پارس تابلو دارای بیش از ۲۰ هزار متر مربع فضای تولیدی است. ترکیب سخت‌افزارهای پیشرفته تولید و کنترل کیفیت با نرم افزارها و دانش به روز مهندسی توسط نیروی انسانی کارآمد و آموزش دیده منجر به تولید محصولاتی منطبق با استانداردهای جهانی در این صنعت و همتراز با سایر دارندگان دانش فنی و فعالان این صنعت شده است.

1361
1364-1367
1368
1369
1370-1373
1374
1375-1380
1381
1383
1385
1386
1387-1392

بزرگترین دارایی ما، اعضای تیم ما

توانایی ما جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان با تیم و کارشناسان هوشمند و توانا آغاز میشود.

محسن جنتی پارس تابلو

محسن جنتی

مدیرعامل
shahidi 02-پارس‌تابلو

علی شهیدی

مدیر کارخانه
حسین ابردری پارس تابلو

حسین ابردری

مدیر فروش