تـابلو سـازی

شرکت پارس تابلو در سال ۱۳۶۱ توسط گروهی از نخبگان صنعت برق با دیدگاههائی فراتر از زمان خویش به منظور انجام خدمات طراحی، فنی و ساخت انواع تابلوهای برق (فشار ضعیف و فشار متوسط) تاسیس و همزمان نیز، با احداث کارخانه ای به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع در شهر صنعتی کاوه واقع در شهر ساوه فعالیت های صنعتی خود را آغاز نمود. در سال ۱۳۶۳ این شرکت به حد نصاب تولید پیش بینی شده خود رسیده و طرف قرارداد با بسیاری از شرکتهای برق منطقه ای و شرکتهای توزیع قرارگرفت. در سال ۱۳۷۶ شرکت پارس تابلو بعنوان اولین دریافت کننده گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ در میان شرکتهای تابلو ساز، موفق به اخذ این گواهینامه گردید و در سال ۱۳۸۱ نائل به دریافت ویرایش ۲۰۰۰ ایزو ۹۰۰۱ و HSE گردید.

در بخش صادرات، شرکت پارس تابلو همواره در مناقصات بین المللی حضورداشته و بعنوان اولین صادر کننده تابلوهای برق در کشور شناخته شده است، که صدور سلول های ۳۳ کیلوولت باسبار دوبل به امارات متحده عربی (سازمان آب و برق دوبی) نخستین فعالیت صادراتی این شرکت می باشد. صادرات شرکت پارس تابلو عمدتاً به کشور هائی مانند ترکیه، عراق، سوریه، ویتنام، اندونزی و کشورهای هم جوار بوده است.

اکنون پس از گذشت سه دهه از تاریخ تاسیس، این شرکت با تعداد پرسنل بالغ بر ۳۰۰ نفر و همچنین ۱۵۰۰۰ متر مربع بنای صنعتی و تولیدی در قالب ۳ کارخانه و همچنین با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات تمام اتوماتیک CNC، سالن های رنگ الکتروستاتیکی توانسته است بسیاری از پروژه ها در سطح ملی و بین المللی را اجرا نماید.

با توجه به بالا بودن سطح دانش و تخصص پرسنل و همچنین سابقه و فعالیت ها، این شرکت موفق به اخذ لیسانس های متعدد و موافقت نامه های انتقال تکنولوژی و همچنین همکاری با شرکت های مطرح بین المللی از قبیل:

ALSTOM AREVA T&D ) ، Schneider وHyundai )برای موارد ذیل گردیده است:

  • دریافت موافقت نامه همکاری با شرکت Hyundai کره جنوبی درخصوص تابلو های فشار متوسط
  • دریافت لیسانس تابلوهای فشار متوسط DNF از شرکت ALSTOM (AREVA T&D)
  • دریافت لیسانس تابلوهای توزیع Floukit از شرکت ALSTOM (AREVA T&D)
  • دریافت لیسانس تابلوهای فشار متوسط PIX از شرکت ALSTOM (AREVA T&D)
  • دریافت موافقت نامه همکاری در خصوص پست های کامپکت GRCاز شرکت ALSTOM (AREVA T&D)
  • دریافت موافقت نامه همکاری در خصوص تابلوهای فشار ضعیف MCC

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

۳ + ۴ = ?

کلیه حقوق مطالب این سایت متعلق به پارس تابلو است ©