معرفی شرکت

شرکت پارس تابلو دارای سابقه طولانی در نوآوری و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا به منظور مرتفع نمودن نیاز های مشتریان میباشد.نقطه قوت ما دریافت بازخورد از مشتریان و خلق ایده های نو جهت حصول اطمینان از رضایت دائمی مشتریان بوده و این رویکرد همیشگی ماست.با انتخاب پارس تابلو در یک تعامل برد-برد خدمات با ارزش و قابل اعتماد دریافت نموده و رابطه موثر و دراز مدت برقرار خواهید کرد.ما با در نظر گرفتن سرمایه گذاری مشتریانمان ، بهترین تجهیزات و خدمات را طراحی و تولید نموده و به هیچ عنوان کیفیت را معامله نخواهیم کرد.

پارس تابلو مجموعه کاملی از خدمات مهندسی، تدارکات، ساخت و راه اندازی را برای اجرای موفق پروژه ها فراهم می نماید و با بهره گیری از سوابق در تحویل پروژه ها و تجربیات بدست آمده در زمینه مدیریت تغییرات، ریسک، زمان و هزینه در جهت رفع تمام نیازها اعم از از پروژه های کوچک تا توسعه پروژه های عظیم و ملی برای مشتری ایجاد اطمینان می نماید.پارس تابلو با اتکا به توانایی های خود در حوزه های مختلف و بهره گیری و پیاده سازی ایده های خلاقانه توسط سیستم تحقیق و توسعه خود ، آماده ارائه راه حلهای جامع در صنعت برق می باشد.

شرکت پارس تابلو بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تابلو سازی به منظور انجام خدمات طراحی ، فنی و ساخت انواع تابلو های برق در سال ۱۳۶۱ تاسیس گردید. با تولید اولین سلولهای کشویی فشار متوسط در ایران توسط شرکت پارس تابلو ، نوآوری و توسعه فنی در صنعت تابلو سازی آغاز شد.از سال ۱۳۶۵ پارس تابلو همکاری فنی و تکنولوژیکی خود را با شرکت آلستوم فرانسه آغاز و تاکنون با شرکتهای گروه اشنایدر تداوم دارد. اینشرکت از طریق انعقاد قرارداد های مختلف انتقال تکنولوژی موفق به تولید رنج کامل تابلوهای برق در رده فشار متوسط وفشار ضعیف گردیده است.

امروز، پارس تابلو برای تولید و طراحی از روشهای تحقیق و توسعه مبتنی بر استانداردهای روز جهانی استفاده نموده و با آخرین تکنولوژی تولید ، سازمانهای فروش و خدمات پس از فروش موثر ، آماده پاسخگویی و رفع نیاز مشتریان بوده و علاوه بر تابلوسازی برای سیستمهای اتوماسیون،توزیع و تجهیزات فشار ضعیف و فشار متوسط ، راهکارهایی فراتر از زمان حال ارائه می نماید.

کلیه حقوق مطالب این سایت متعلق به پارس تابلو است ©